Klimatyzator Rotenso Imoto

23/01/2023
Klimatyzator Rotenso Imoto to popularne urządzenie. Sprawdza się zarówno w chłodzeniu i ogrzewaniu pomieszczeń. Trzeba podkreślić rozsądny stosunek ceny do jakości. Wygląd zewnętrzny to kwestia gustu. Rotenso Imoto posiada standardowy wygląd z frontowym panelem pokrytym szkłem akrylowym, co nadaje mu delikatny połysk. Posiada najwyższą klasę energooszczędności chłodzenia A+++ (dla mocy 2,6 kW i 3,5 kW)!

Darmowa wycena!!!

Polecamy bezpłatną wycenę montażu klimatyzatora Rotenso Imoto. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@2bemarket.com

Rotenso Imoto nasza opinia

Rotenso Imoto

Rotenso Imoto to klimatyzator o bardzo dobrych parametrach. Z naszego doświadczenia możemy napisać, że jest to solidnie wykonany i niezawodny klimatyzator. Sprawdza się podczas chłodzenia pomieszczeń, posiada najwyższą klasę energetyczną A+++ (dla mocy 2,6 kW i 3,5 kW). Dla mocy 2,6 kW osiąga współczynnik SEER 9,3, co czyni go oszczędnym urządzeniem! Jest to rewelacyjny wynik, patrząc na cenę urządzenia.

Rotenso Imoto sprawdza się równiejż jako klimatyzator do ogrzewania pomieszczeń przez cały rok! Minimalna temperatura zewnętrzna pracy klimatyzatora w trybie ogrzewania to -22C. Imoto posiada wbudowany pakiet zimowy, czyli grzałkę tacy ociekowej i karteru sprężarki. Jest jednym z tańszych klimatyzatorów które możemy Państwu zaproponować do ogrzewania pomieszczeń w pełnym sezonie grzewczym.

Rotenso Imoto jakie wydajności?

Klimatyzator Rotenso Imoto występuje w czterech wydajnościach:

Rotenso Imoto 2,6 KW

Rotenso Imoto 3,5 KW

Rotenso Imoto 5,3 KW

Rotenso Imoto 7,3 KW

Rotenso Imoto specyfikacjaRotenso Imoto cechy

Darmowa wycena!!!

Polecamy bezpłatną wycenę montażu klimatyzatora Rotenso Imoto w Bielsku-Białej i okolicach. Umów termin spotkania!

Tel: 604 507 402 Email: biuro@2bemarket.com

Zobacz również: Klimatyzator Rotenso Mirai

Tagi:  Rotenso Imoto klimatyzator Rotenso Imoto Rotenso Imoto opinie Rotenso Imoto cena Rotenso Imoto montaż Rotenso Imoto wycena

Pozostaw opinię