Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo

24/11/2021
Powietrze, jakim oddychamy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie, a szczególnie zdrowie naszych dzieci. W okresie grzewczym stężenia osiągają katastrofalne przekroczenia dopuszczalnych norm. Często doświadczamy tego wychodząc na zewnątrz. Nasze pomieszczenia możemy filtrować, wykorzystując oczyszczacze powietrza. Rotenso Cleo to urządzenie o wydajności 218m3/h, przeznaczone dla pomieszczeń do 40m². Możemy je swobodnie przenosić pomiędzy pomieszczeniami (salon - sypialnia)

Bezpłatna wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę zakupu oczyszczacza Rotenso Cleo.

Tel: 604 507 402 Email: biuro@2bemarket.com

Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo

Rotenso Cleo

Rotenso Cleo to oczyszczacz powietrza z 5-etapowym procesem uzdatniania powietrza. Wyposażony jest w filtr kompozytowy 4 w 1, gdzie w jednej obudowie znajdują się filtry: antybakteryjny EPA klasy E12, elektrostatyczny HD iAIR, z aktywnym węglem iAIR i zimnokatalityczny Cold Nano iAIR. Piątym etapem oczyszczana jest uzupełnienie powietrza w jony ujemne. Wytworzone poprzez jonizator ujemne jony w ilości do 10 mln/cm³ eliminują z powietrza wirusy, bakterie, roztocza oraz alergeny. Jonizator usuwa nieprzyjemne zapachy natychmiast po kontakcie jonizatora z zanieczyszczonym powietrzem.

Stopnie filtracji

Oczyszczacz Rotenso Cleo przeznaczony jest do filtrowania powierzchni do 40m². Posiada trzy biegi wentylatora. Pozwala to na sterowanie mocą urządzenia w zależności od własnych potrzeb. Wbudowany zegar daje możliwość planowania czasu pracy oczyszczacza. W trybie Sleep oczyszczacz pracuje na najniższych obrotach wentylatora. Jest przy tym wyjątkowo cichy (tylko 20 dB).: Instrukcja obsługi Rotenso Cleo

Oczyszczacz Rotenso Cleo specyfikacja

Rotenso Cleo specyfikacja

Bezpłatna wycena!!!

Zapraszamy na bezpłatną wycenę zakupu oczyszczacza Rotenso Cleo.

Tel: 604 507 402 Email: biuro@2bemarket.com

Tagi:  rotenso oczyszczacz powietrza rotenso cleo

Pozostaw opinię